Відкриття нової пекарні в Святопетрівському

6 квітня відбулось довгоочікуване святкове відкриття нового простору “Бо Хліб” в Святопетрівському по бул. Лесі Українки, 2б! І це беззаперечно стало важливою подією для місцевої громади. Однією з переваг цього відкриття є те, що воно сприяє формуванню міцного локального комʼюніті. “Бо Хліб” є місцем зустрічі для місцевих, де вони можуть не лише насолоджуватися смачними круасанами і кавою, а й зустрічатися зі своїми колегами та друзями в неформальних умовах, обмінюватися думками та ідеями. 

Це місце, в якому можна затриматися та насолодитися моментом, а можна взяти цю атмосферу із собою.

Простір відкрився у форматі Sit&Eat, з площею понад 80 кв.м., із двома залами. У першому залі: триметрова вітрина – серце пекарні, в яку закохується кожен гість, бо завжди можна обрати теплий багет із хрусткою скоринкою, ніжну здобу, круасани і супровідну продукцію власного виробництва.  У другому залі 30 посадкових місць, де можна зануритись у комфортну атмосферу і відчувати себе, наче вдома.

В меню представлені фірмові та збалансовані сніданки, сирники і тости, м’ясні та рибні сендвічі, свіжі салати. Асортиментний перелік налічує більше 80 позицій, до яких входять супровідна група спецій, молочні та м’ясо-ковбасні вироби, холодні напої тощо.

Поласувати випічкою від класичного круасана на вершковому маслі до круасанів з різноманітними начинками: фісташковий та мигдалевий, з трояндовим кремом чи йогуртовою начинкою. Або похрумтіти оригінальними хлібами і багетами: гречаний чи багет з сиром, мультизлаковий чи житній, навіть банановий та хлібний брауні.

Окрім того, що можна смачно поїсти всередині закладу, ще можна взяти із собою смаколики, поласувати вдома та обов’язково повернутись ще. Пекарня працює з 8:00 до 22:00.

Відкриття нового простору створює можливість для підприємців реалізувати свої амбіції та стати частиною потужного бренду. Франчайзі Бо Хліб Анна та Павло вже виявили свій підприємницький потенціал і їхні зусилля сприятимуть залученню нових інвестицій у регіон, розвитку місцевої інфраструктури та підтримці місцевих виробників.

Загалом, відкриття простору “Бо Хліб” в Святопетрівському –  це не лише комерційний крок, але й важливий етап стимулювання економічного зростання.

Гостинність та привітність, турбота та надвисока якість є ціннісною основою Бо Хліб! Нам завжди добре там, де хліб та любов.

Бо Хліб  – то любов, а франшиза – то прибуток!